4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SALOWA

Miejsce pracy:
OKREŻNA 1, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprzątanie sal w których przebywają Pacjenci, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc przy jedzeniu

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
28.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN Praca na czas określony 1 rok
Godzina zakończenia pracy 19:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
salowa

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
cim-em sp.zo.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Trzebnicka 49, 55-120 Oborniki Śląskie, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Aleksanda Lehmann
Numer telefonu:
797-027-671
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1