6 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
Sporządzanie deklaracji do ZUS - U.
Naliczanie wynagrodzeń.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 200 do 4 500 PLN Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa po okresie próbnym.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista do spraw kadr

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Znajomość programu MS OFFICE Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku pracownika działu kadr i płac. Mile widziana znajomość programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu COMARCH, ERP, OPTIMA.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Vicotel" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Ludwiga Van Beethovena 1-2, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Joanna Radwańska
Numer telefonu:
74 666 66 66 ww. 166
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1