2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy:
Juliusza Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Bieżące księgowanie w rejestrach banków, zakupu i usług, uzgadnianie ich w okresach miesięcznych dla celów sprawozdawczości, rozliczeń podatkowych i analizy, prowadzenie pełnej dokumentacji i księgowości związanej z PKZP, prowadzenie kasy głównej - bieżące księgowanie wpłat i wypłat na raportach kasy, dowodów KP i KW, wykorzystanie czeków i stanu gotówki w kasie, rozliczanie delegacji służbowych, prowadzenie rejestru środków trwałych, bieżące księgowanie stanu zwiększeń i zmniejszeń oraz ich uzgadnianie z księgami rachunkowymi, prowadzenie ewidencji pozabilansowej drobnego wyposażenia, środków inscenizacji oraz zbiorów bibliotecznych, prowadzenie i rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, archiwizowanie i przechowywanie właściwie zabezpieczonych dokumentów w ramach zajmowanego stanowiska, znajomość przepisów rachunkowo - księgowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Warunki świadczenia pracy:

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
05.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek za staż pracy i inne składniki wynagrodzenia.

Godziny pracy zgodne z Regulaminem Pracy oraz harmonogramem.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Zawód:
Księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania dodatkowe
wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca:
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Bożena Rakcucka
Numer telefonu:
74 842 64 09
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE