MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

NAUCZYCIEL DO PRACY Z DZIEĆMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU

Miejsce pracy:
Ludwika Hirszfelda 15, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi ze spektrum autyzmu.

Praca w godzinach 9-13.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2022
Data zakończenia pracy:
31.08.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN wynagrodzenie zgodnie z rozporządzeniem MEN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
nauczyciel przedszkola

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
studia podyplomowe na kierunku Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu min. roczne doświadczenie zawodowe

Pracodawca:
Przedszkole Samorządowe nr 17 im. Jana Brzechwy z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
74 665 64 60
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE