2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy:
Henryka Wieniawskiego 72, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Naprawa pojazdów samochodowych - mechanika.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
27.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
mechanik samochodów osobowych

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pracodawca:
"GK. Auto Luks" Grzegorz Kubieniec

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
695 603 055
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE