MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic. Zobacz co, gdzie i za ile!

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:
Piłsudskiego 100, 58-301 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zadania:
• obsługa Klienta na sali sprzedaży
• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
• prace porządkowe

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
• ważne badania sanitarne

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
02.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN Godzina zakończenia pracy - 22:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
sprzedawca

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym. Ważne badania sanitarne.

Pracodawca:
Frapo 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
518 010 312
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE