MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Kaczanowski (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic. Zobaczcie!

OPIEKUN MEDYCZNY

Miejsce pracy:
gen. Władysława Andersa 162A, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie mieszkańcom całodobowej opieki
pomoc i towarzyszenie podopiecznemu w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej
pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych
udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznego
aktywne uczestniczenie w procesie rehabilitacji i aktywizacji podopiecznego oraz wykonywanie określonych zadań pod nadzorem lub na zlecenie lekarza bądź terapeuty
aktywizowanie podopiecznego mające na celu zwiększenie jego samodzielności życiowej oraz rozwijanie zainteresowań
doradzanie w zakresie planowania wydatków lub sposobu spędzania wolnego czasu
mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijania jego zainteresowań
kształtowanie pozytywnego relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego
udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych
dostrzeganie indywidualnych potrzeb i problemów mieszkańców oraz pomoc w ich zaspokajaniu i rozwiązywaniu
udział w opracowywaniu i realizacji planów działań do adaptacji nowych mieszkańców do warunków Domu oraz indywidualnych planów wspierania mieszkańców
wykonywanie wszelkich czynności związanych z przyjęciem mieszkańców
życzliwy, taktowny i pełny wyrozumiałości stosunek do mieszkańców
przekazywanie swojej następczyni zleceń, które powinny być wykonywane na następnych zmianach
czuwanie nad utrzymywanie ciała, głowy, jamy ustnej mieszkańców ich bielizny osobistej i pościelowej w należytej czystości
udzielanie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych
w razie potrzeby prześcielanie łóżek i zmiana pościeli
kontrolowanie żywności dostarczanej mieszkańcom i sposobu jej przechowywania
czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców
obchodzenie pomieszczeń mieszkańców podczas zmian dziennych i nocnych ze szczególnym zwróceniem uwagi na chorych

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.09.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN wynagrodzenie zasadnicze plus wysługa lat i dodatek nocny
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
opiekun medyczny*

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, kierunek: opiekun medyczny

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie zawodowe

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej "Dom Seniora - Biały Kamień" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
531 000 338
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Liczba miejsc pracy:
1