4 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (propozycje PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

GIM - ASYSTENT

Miejsce pracy:
Alfreda Sokołowskiego 75, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o klientów siłowni, przekazywanie informacji o urządzeniach siłowni, instruowanie jak uruchomić sprzęt, czuwanie nad porządkiem i przestrzeganiem regulaminu siłowni, tworzenie grafików korzystania z siłowni i kontrola jego przestrzegania.

Praca od pn - pt w godz. 17:15 - 21:15, sob - niedz 11 - 21.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.10.2021
Data zakończenia pracy:
30.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 20 PLN

Zawód:
instruktor sportów siłowych

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pracodawca:
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Krystyna Lesiuk
Numer telefonu:
74 664 88 80
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-15

Liczba miejsc pracy:
2