3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

PRACOWNIK DS. ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ

Miejsce pracy:
1 Maja 62, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji pasów i taśm transportujących. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, wolne wszystkie weekendy.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
29.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN Wynagrodzenie zasadnicze + premia.

Dodatkowo pracodawca oferuje takie benefity jak ubezpieczenie grupowe, pakiet LUX MED, premie uznaniowe, nagrody.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali kierownicy do spraw produkcji przemysłowej

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, kierunek: technik mechanik, technik elektryk

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Znajomość systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Umiejętność pracy w grupie, dokładność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie.

Pracodawca:
"Enitra" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Aplikacja wyłącznie drogą elektroniczną z dopiskiem: Operator ds. obróbki pasów i taśm transportujących.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE