5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

KASJER BILETOWY

Miejsce pracy:
Juliusza Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Do obowiązków kandydata będzie należało:
- prowadzenie kasy biletowej poprzez przedsprzedaż i sprzedaż biletów, abonamentów, karnetów i programów bezpośrednio i oneline;
- prowadzenie przedsprzedaży i sprzedaży wydawnictw Filharmonii, takich jak: programy, foldery, płyty CD i DVD oraz informatory;
- prowadzenie księgowości kasowej i sporządzanie raportów kasowych; prowadzenie ewidencji rozmieszczenia miejsc na sali koncertowej, z zaznaczeniem miejsc przeznaczonych lub zarezerwowanych na bilety bądź zaproszenia;
- rozliczanie się z pobranych i sprzedanych biletów, abonamentów, karnetów, wydawnictw; wpłacanie do kasy głównej gotówki uzyskanej ze sprzedaży biletów, abonamentów, karnetów i wydawnictw według przyjętej polityki finansowej obowiązującej w Filharmonii;
- znajomość instrukcji kasowej; obsługa urządzenia fiskalnego oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych;
- obsługa programu komputerowego w zakresie organizacji widowni i sprzedaży biletów;
- włączanie się, poprzez współpracę z biurem programowo koncertowym, do rozprowadzania biletów, abonamentów i karnetów;
- sporządzanie faktur VAT i raportów kasowych w programie Bilety24, obsługa terminala płatniczego, obsługa telefoniczna klientów;

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
0.5
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
20
Liczba godzin pracy w miesiącu:
80

Data rozpoczęcia:
29.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 do 4 000 PLN Wynagrodzenie zasadnicze proporcjonalne do wymiaru etatu plus dodatek za staż pracy.
Praca jednozmianowa, godziny pracy zgodne z Regulaminem Pracy oraz harmonogramem pracy (również sobota i niedziela).

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kasjer biletowy

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe, znajomość kasy fiskalnej, znajomość terminala płatniczego.

Pracodawca:
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Bożena Rakucka
Numer telefonu:
74 842 64 09
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE