2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

SPECJALISTA DS WINDYKACJI

Miejsce pracy:
Henryka Sienkiewicza 46, 58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
praca przy komputerze

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.02.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
windykator

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, ekonomiczne

Zawód:
Windykator (wymagany staż - lata: 2)

Pracodawca:
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Grzegorz Mazurkiewicz
Numer telefonu:
74 8449411

Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE