MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i powiatu. Zobaczcie co, gdzie i za ile!

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejsce pracy:
Henryka Wieniawskiego 80, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi. Pomoc w opiece nad dziećmi

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.09.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN Godzina zakończenia pracy 16:00

Praca na okres próbny, możliwość pracy na czas nieokreślony

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
asystent nauczyciela przedszkola

Typ propozycji:
praca stała