2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Lucyna Nenow (zdjęcie ilustracyjne)

Nowy rok i nowe oferty pracy. Zobaczcie jakie są propozycje z Wałbrzycha i okolicy!

ELEKTRYK

Miejsce pracy:
Stanisława Moniuszki 45, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych,

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji elektrycznych w lokalach mieszkaniowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
16.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN Wynagrodzenie podstawowe + premia

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
elektryk

Typ propozycji:
praca stała

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie w pracy na budowie jako samodzielny elektryk. Uprawnienia elektryczne.

Pracodawca:
"Nexar" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Solny 15, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Izabela Robak
Numer telefonu:
537 444 464
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE