3 z 15
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

OPERATOR WIERTNICY, PIŁY DIAMENTOWEJ

Miejsce pracy:
Borówno 87, 58-379 Borówno, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Operator wiertnicy diamentowej, pił diamentowych, młotów wyburzeniowych, robota wyburzeniowego

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Warunki świadczenia pracy:
Hybrydowa

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
16.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN
System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
pozostali operatorzy urządzeń wiertniczych i wydobywczych ropy, gazu i innych surowców

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca:
TechDiam Dariusz Gwiazda Spółka Jawna
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Dariusz Gwiazda
Numer telefonu:
664614666
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE