MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjecie ilustracyjne)

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP) z kilku ostatnich dni. Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SPECJALISTA DS. KADR, PŁAC I SEKRETARIATU

Miejsce pracy:
Piotra Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Do zadań pracownika na tym stanowisku należy:
obsługa sekretariatu,
realizacja polityki kadrowej WGS BWA,
prowadzenie dokumentacji płacowej
prowadzenie ogółu spraw z zakresu archiwum,
nadzór nad realizacją w zakresie bezpieczeństwa o higieny pracy
prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych,
sporządzanie obowiązujących sprawozdań okresowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 100 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali pracownicy działów kadr

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, zarządzanie

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
bardzo dobra znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, najlepiej potwierdzona ukończeniem kursów specjalistycznych umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem w zakresie znajomości edytora tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych praktyczna znajomość informatycznych programów kadrowo - płacowych

Pracodawca:
Wałbrzyska Galeria Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Piotr Micek
Numer telefonu:
695459494
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1