Orzeł wygrał z liderem

Piłkarze z Ząbkowic Śląskich strzelili swojemu imiennikowi z Międzyrzecza aż cztery gole.

Znakomicie spisują się w tym sezonie piłkarze trzecioligowego Orła Ząbkowice Śląskie. W ostatniej kolejce rozbili na swoim boisku 4:1 liderującego dotąd w tabeli Orła Międzyrzecz. Po tym zwycięstwie ekipa z Ząbkowic Śląskich zajmuje trzecie miejsce w stawce. W meczu z Orłem Międzyrzecz do przerwy ząbkowiczanie prowadzili 1:0 po trafieniu w 30. minucie Tomasza Stelmacha. Po zmianie stron goście zaatakowali, ale po chwili zostali skarceni, bo w 50. min gola na 2:0 zdobył Tomasz Zieliński. Ten sam zawodnik w 62. min. podwyższył na 3:0. W 71. minucie bramkę strzelił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Piotr Kupiec i gospodarze wygrywali 4:0. Goście honorowego gola zdobyli dopiero w 89. minucie.

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Międzyrzecz 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Balicki (30), 2:0 Zieliński (50), 3:0 Zieliński (62), 4:0 Kupiec (71), 4:1 (89)

Orzeł Ząbkowice: Kamieniarz, Postawa, Okrojek, Gołdyn, Szczepek, Madej (80 Kupczak), Deneka, Zieliński (89 Kaletka), Balicki (70 Kupiec), Woźniak, Szydziak.