Osłabienie Górnika przed meczem z Ruchem

Artur Szałkowski
Damian Jaroszewski, bramkarz Górnika Wałbrzych, nie będzie grał przez najbliższe 2-3 tygodnie ze względu na kontuzję łokcia Artur Szałkowski
To już pewne. W najbliższym meczu ligowym w Zdzieszowicach w składzie Górnika zabraknie bramkarza Damiana Jaroszewskiego.

Ostatni mecz ligowy pomiędzy Górnikiem i Turem, który rozegrano w Wałbrzychu, był popisem bramkarskich umiejętności Damiana Jaroszewskiego. Golkiper biało-niebieskich w drugiej połowie spotkania, kilkoma genialnymi paradami uchronił wałbrzyszan przed utratą gola i przyczynił się do odniesienia zwycięstwa. Niestety genialną interwencję w 81 minucie meczu okupił bolesną kontuzją łokcia.
– Kontuzja jest poważna i wyklucza udział Damiana w najbliższym meczu ligowym, który zagramy na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice – mówi Robert Bubnowicz, trener Górnika Wałbrzych. – Prawdopodobnie nie będzie mógł grać przez najbliższe 2-3 tygodnie.
W bramce Górnika w meczu z Ruchem Zdzieszowice najprawdopodobniej stanie Kamil Jarosiński. W tym sezonie zaliczył on już dwa mecze ligowe w barwach biało-niebieskich, po tym jak Jaroszewski pauzował za czerwoną kartkę.