Piast ZPAS wygrał sparing

Bwniaminek IV ligi wygrał z MKS-em Szczawno-Zdrój

Dobrą formę prezentuje w meczach sparingowych Piast ZPAS Nowa Ruda, beniaminek IV ligi. W ostatnim sparingu zespół z Nowej Rudy pokonał łatwo 2:0 solidną drużynę MKS-u Szczawno-Zdrój. Piast miał w tym spotkaniu zdecydowaną przewagę i przy większym szczęściu mógł wygrać znacznie wyżej. Obie bramki dla drużyny z Nowej Rudy zdobył Adrian Kublik. Najpierw popisał się ładnym i celnym strzałem w ostatnich sekundach pierwszej połowy meczu. Drugiego gola strzelił w 85. minucie, wykorzystując dobre dośrodkowanie w pole karne MKS-u.