Pierwszą serię spotkań mają za sobą drużyny uczestniczące w rozgrywkach Ronal Champions League w Wałbrzychu. To liga halowej piłki nożnej znana dotąd jako Ronal Cup. Od tego sezonu zmieniła jednak nazwę i formułę. W Ronal Champions League wzorującej się na Lidze Mistrzów w siedmiu grupach grają po cztery zespoły. Z każdej grupy dwie najlepsze oraz dwie drużyny z trzecich miejsc z najlepszym bilansem punktów i bramek awansują do dalszych eliminacji.
WYNIKI I KOLEJKI SPOTKAŃ RONAL CHAMPIONS LEAGUE
GRUPA A
BALMET – TRANS TATRA 2:3
DLA BALMET
TOMASZ SZYSZKA 1
JAROSŁAW SCHODOWSKI 1
DLA TRANS
KAMIL KMIECIAK 1
TOMASZ MROZOWSKI 1
SEBASTIAN SZKUDLAREK 1
ART. EKO – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 6:3
DLA ART.
JAN RYTKO 3
ADRIAN MUCHALSKI 2
TOMASZ LEWANDOWSKI 1
DLA POPŁAWSKI
ARTUR DOMAGAŁA 2
DOMINIK RADZIEMSKI 1
1. ART. EKO 3 PKT 6:3
2. TRANS TATRA 3 PKT 3:2
3. BALMET 0 PKT 2:3
4. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 0 PKT 3:6
GRUPA B
LEWSTAR – ALANEX RUPEX 10:3
DLA LEWSTAR
TOMASZ SOKÓŁ 2
GRZEGORZ BOROWY 2
ROMAN PAWŁOWSKI 1
MACIEJ TURZAŃSKI 1
KRYSTIAN KALINOWSKI 4
DLA ALANEX
RAFAŁ LIPIŃSKI 1
DAWID GOŁEK 2
GRUNWALD - KOJOTY 4:1
DLA GRUNWALD
ŁUKASZ PYTLEWSKI 4
DLA KOJOTY
PAWEŁ PŁACHTA 1
1. LEWSTAR 3PKT 10:3
2. GRUNWALD 3PKT 4:1
3. KOJOTY 0 PKT 1:4
4. ALANEX RUPEX 0 PKT 3:10
GRUPA C
TESCO – TELEFONY U KALIEGO 5:4
DLA TESCO
DOMINIK GRZESIAK 2
SŁAWOMIR ORZECH 1
GRZEGORZ RUTECKI 2
DLA TELEFONY
RAFAŁ TATUŚKO 1
TADEUSZ CHODACKI 1
DANIEL SYZDEK 1
DAMIAN GOTÓWKO 1
NSK – STUDIO REKLAMY LOGO 5:3
DLA NSK
KRZYSZTOF PRZYKUCKI 1
DOMINIK DROŻDŻAK 1
DANIEL KRAWIEC 1
ARTUR BOROWIAK 2
DLA STUDIO
PAWEŁ ZASADA 2
MATEUSZ KUBOWICZ 1
1. NSK 3 PKT 5:3
2. TESCO 3 PKT 5:4
3. TELEFONY U KALIEGO 0 PKT 4:5
4. STUDIO REKLAMY LOGO 0 PKT 3:5
GRUPA D
CASTORAMA – TORBUS TEAM 5:4
DLA CASTORAMA
DANIEL SANDZEWICZ 2
ŁUKASZ DRĄG 2
MARCIN BRZEZIŃSKI 1
DLA TORBUS
GRZEGORZ JARZĘBOWSKI 3
OKTAWIAN LUCIŃSKI 1
DIABŁY – ŚRÓDMIEŚCIE 5:5
DLA DIABŁY
MATEUSZ BYLICKI 3
TOMASZ NAŁUKOWY 2
DLA ŚRÓDMIEŚCIE
MARIUSZ FEDYCKI 2
TOMASZ STRZELEC 2
PAWEŁ CZELEŃ 1
CZ.K. TOMASZ STRZELEC
1. CASTORAMA 3 PKT 5:4
2. DIABŁY 1 PKT 5:5
ŚRÓDMIEŚCIE 1 PKT 5:5
4. TORBUS TEAM 0 PKT 4:5
GRUPA E
EL-MIX KOMBATANTÓW – FAURECIA 4:2
DLA EL-MIX
PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 2
BARTŁOMIEJ STEC 1
MAREK PARZYCH 1
DLA FAURECIA
SŁAWOMIR RADZIEMSKI 1
MATEUSZ KRAWCZYŃSKI 1
1. EL-MIX KOMBATANTÓW 3 PKT 4:2
2. FAURECIA 0 PKT 2:4
EWANGIELU II -------------
SPARTAN -------------
GRUPA F
JÓSKOWSKI BOYS – ALBI CELESTE 3:4
DLA JÓSKOWSKI
PAWEŁ MATUSZAK 1
PIOTR BORZYCH 1
PAWEŁ MATUSZAK 1
DLA ALBI
RAFAŁ LEWANDOWSKI 1
GRZEGORZ WROCZYŃSKI 1
MICHAŁ FOŁTA 1
BRONISŁAW PELS 1
1. ALBI CELESTE 3 PKT 4:3
2. JÓSKOWSKI BOYS 0 PKT 3:4
EWANGIELU I ------------
WODOCIĄGI ------------
GRUPA G
TEAM TATUŚKO – CZARNI 5:1
DLA TEAM
MARCIN MORAWSKI 4
MIROSŁAW MARSZAŁEK 1
DLA CZARNI
KRZYSZTOF JANIAK 1
1. TAEM TATUŚKO 3 PKT 5:1
2. CZARNI 0 PKT 1:5
AUCHAN ------------
WAGON SOBIĘCIN ------------
PIŁKARZ I KOLEJKI ŁUKASZ PYTLEWSKI, GRUNWALD
BRAMKARZ I KOLEJKI KAMIL JASIŃSKI, TRANS TATRA
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?