Piłka nożna: Szczawno wreszcie wygrało

Piłkarze z uzdrowiska pokonali 1:0 Piasta Żmigród

W ostatniej kolejce, pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo odniósł broniący się przed spadkiem czwartoligowy, MKS Szczawno-Zdrój. Piłkarze z uzdrowiska pokonali u siebie 1:0 (0:0) inny walczący o pozostanie w czwartej lidze zespół – Piast Żmigród. Zwycięstwo nie przyszło jednak MKS-owi łatwo. Mecz był bardzo zacięty, a twarda walka trwała przez całe 90 minut. Zwycięski gol padł dopiero w 89. minucie spotkania. Wtedy do bramki rywali z rzutu wolnego trafił Marcin Wojtarowicz. Pomimo zwycięstwa sytuacja zamykającego tabelę MKS-u jest nadal bardzo trudna. Na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu traci on do przedostatniej drużyny w stawce, aż pięć punktów.

MKS Szczawno-Zdrój – Piast Żmigród 1:0 (0:0)
Bramka: Wojtarowicz (89)
MKS: Michno, Kłosowski (78 Grześkowiak), Smoczyk, Wojciechowski, Niemczyk, Kiczuła (46 Kula), Starczukowski, Horyk, Wojtarowicz, Domagała (46 Nadzieja), Korulczyk (46 Drąg)