Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały na wyjeździe 0:4 z Czarnymi Sosnowiec

Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały na wyjeździe 0:4 z Czarnymi Sosnowiec. Wysoka porażka może trochę zaskakiwać, bo przecież wałbrzyszanki ostatnio radziły sobie świetnie i potrafiły na przykład pokonać w Łęcznej drużynę Górnika, wicelidera tabeli Ekstraligi i plasowały się na trzeciej pozycji w stawce.
Naszym dziewczętom drużyna z Sosnowca jednak wyjątkowo „nie leży”. AZS PWSZ miał z nią dotąd bilans pięciu remisów i jednej porażki. Teraz ma o jedną przegraną więcej.
Tym razem w meczu w Sosnowcu bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis i gospodynie strzeliły pierwszego gola dopiero w 43. minucie. Po chwili na dodatek czerwoną kartkę zobaczyła Anna Rędzia. To był chyba decydujący moment. Po przerwie osłabiony AZS PWSZ próbował odrobić stratę, ale skończyło się na trzech straconych bramkach.

Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 4-0 (1-0)

AZS PWSZ Wałbrzych: Dąbek, Aszkiełowicz, Szewczuk, Mesjasz, Siwińska, Rędzia, Dereń, Głąb, Ratajczak, Rapacka, Gradecka.