Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały na wyjeździe 1:2 z Górnikiem Łęczna

Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu z Górnikiem Łęczna w Wałbrzychu)

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały na wyjeździe 1:2 z Górnikiem Łęczna. Było to trzecie w ostatnim czasie spotkanie wałbrzyszanek, które zajmują czwarte miejsce w tabeli Ekstraligi, z liderkami tych rozgrywek i aktualnymi wicemistrzyniami Polski. AZS PWSZ dwa tygodnie temu przegrał u siebie z Górnikiem 2:3 mecz ligowy, a tydzień temu uległ rywalkom w Łęcznej 0:6, w półfinale Pucharu Polski.
Teraz w drugim meczu grupy mistrzowskiej Ekstraligi (w pierwszym AZS PWSZ pokonał u siebie 5:0 UKS SMS Łódź) Górnik objął prowadzenie w 21. minucie po golu Dżesiki Jaszek, ale już w 30. minucie wyrównała Małgorzata Mesjasz. Remis 1:1 utrzymywał się do 55. minuty kiedy to decydującego gola strzeliła Ewelina Kamczyk.