Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały z Górnikiem Łęczna aż 0:6 w półfinale Pucharu Polski

Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu z Górnikiem Łęczna w Wałbrzychu)

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały z Górnikiem Łęczna aż 0:6 w półfinale Pucharu Polski. Wałbrzyszanki kilka dni temu uległy Górnikowi u siebie, w pojedynku ligowym, zaledwie 2:3. W środę 25 kwietnia natomiast zakończyły fazę zasadniczą Ekstraligi wyjazdowym zwycięstwem 2:1 (bramki dla AZS PWSZ zdobyły: Rędzia (11) i Siwińska (64)) nad niezłym zespołem UKS SMS Łódź. Pucharowa potyczka w Łęcznej ułożyła się jednak dla AZS PWSZ fatalnie. Nasze dziewczęta straciły bramkę już w 2. minucie. Do przerwy było 3:0, a po zmianie stron Górnik, który miał wyraźną przewagę, dobił naszą drużynę.
AZS PWSZ następny mecz rozegra już 2 maja o godz. 11 na swoim boisku. Będzie to pojedynek z UKS SMS Łódź w grupie mistrzowskiej Ekstraligi