Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych wygrały na swoim boisku 3:1 z Olimpią Szczecin

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych wygrały na swoim boisku 3:1 z Olimpią Szczecin. Pojedynkiem na stadionie przy ul. Ratuszowej rozpoczynały rundę rewanżową sezonu Ekstraligi. W spotkaniu inaugurującym rozgrywki wałbrzyszanki pokonały Olimpię w Szczecinie 5:2.
Teraz po pierwszej połowie był remis 0:0. Co prawda gospodynie miały wyraźną przewagę, ale miały też problemy z udanym wykończeniem akcji ofensywnych. To zmieniło się w drugiej połowie meczu. W 59. minucie Karolina Gradecka wykorzystała sytuację sam na sam a bramkarką Olimpii i było 1:0. Piłkarki ze Szczecina rzuciły się do odrabiania straty, jednak w 68. minucie ich bramkarka popełniła błąd i Anna Rędzia wpakowała piłkę do pustej bramki. Wynik 2:0 utrzymał się do 87. minuty, kiedy to przyjezdne strzeliły honorowego gola.
Wynik w doliczonym czasie gry ustaliła Dominika Dereń.