Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych wygrały sparing z Darborem Bolesławice

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych, beniaminka I ligi rozegrały mecz towarzyski z Darborem Bolesławice. Wygrały 2:0. Bramki zdobyły Aleksandra Bosacka i Nikola Pełechata.

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych, beniaminka I ligi rozegrały mecz towarzyski z Darborem Bolesławice. W zespole z Wałbrzycha wystąpiło kilka nowych zawodniczek i brak zrozumienia widać było na boisku. Grano 3x30 minut. Darbor, który jest beniaminkiem II ligi w pierwszej tercji trzymał się dzielnie. W następnych odsłonach gole dla coraz lepiej grającego AZS PWSZ zdobyły Aleksandra Bosacka i Nikola Pełechata. Wałbrzyszanki zaczynają sezon 17 sierpnia meczem u siebie z AZS UJ Kraków.