Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych zwycięstwem zakończyły część zasadniczą sezonu

Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu z UKS SMS Łódź w fazie zasadniczej sezonu)

Piłkarki ekstraligowego AZS PWSZ Wałbrzych zwycięstwem zakończyły część zasadniczą sezonu. Wałbrzyszanki pokonały na wyjeździe 3:1 AZS Wrocław. Objęły prowadzenie już w 7. minucie po tym jak Marcjanna Zawadzka wykorzystała dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową posłała piłkę do bramki gospodyń. Do przerwy było 2:0, bo w 42. minucie gola strzeliła Małgorzata Mesjasz. Ta zawodniczka zdobyła też w 56. minucie trzecią bramkę dla AZS PWSZ. Wrocławianki honorowe trafienie zaliczyły w 86, minucie. Rzut karny wykorzystała wtedy Dorota Kwapisz.
Następny mecz, pierwszy w grupie mistrzowskiej, wałbrzyszanki rozegrają w sobotę, 11 maja o godz. 11. Zmierzą się wtedy na swoim boisku z UKS-em SMS-em Łódź.