Piłkarki ekstraligowego AZS PWSZ Wałbrzych przegrały w Łęcznej z Górnikiem 1:5

Piłkarki ekstraligowego AZS PWSZ Wałbrzych nie zdołały sprawić niespodzianki w Łęcznej. Wałbrzyszanki przegrały z tamtejszym Górnikiem, aktualnym mistrzem Polski, aż 1:5. Gospodynie prowadziły z naszymi akademiczkami po pierwszej połowie już 3:0 (bramki w: 15, 30 i 33 minucie). Później AZS PWSZ atakował coraz śmielej i próbował odrobić stratę. W 69. minucie Dominika Dereń strzeliła nawet kontaktową bramkę, ale w końcówce spotkania, w 80. i 89. minucie Górnik podwyższył prowadzenie.
Teraz AZS PWSZ czeka w niedzielę, 28 października derbowe spotkanie z AZS-em Wrocław. Ten mecz zacznie się na stadionie przy ul. Ratuszowej o godz. 11.