Piłkarki z Wałbrzycha, na zaśnieżonym boisku, rozbiły u siebie aż 6:0 AZS Wrocław! (ZDJĘCIA)

Piłkarki ekstraligowego AZS PWSZ Wałbrzych rozbiły na swoim boisku 6:0 AZS Wrocław. Mecz w Wałbrzychu rozgrywany był w trudnych - zimowych warunkach. W niedzielę, 28 października w Wałbrzychu bowiem od rana padał mokry śnieg i temperatura była bliska zeru.
Na ośnieżonym boisku znacznie lepiej radziły sobie gospodynie, które objęły prowadzenie już w 4. minucie po uderzeniu Anny Rędzi, bezpośrednio z rzutu rożnego. W 10, minucie było 2:0, a gola dla gospodyń strzeliła Dominika Dereń. Przed przerwą, w 43. minucie wynik na 3:0 podwyższyła Klaudia Miłek.
Po zmianie stron boiska, wałbrzyszanki szybko podwyższyły prowadzenie na 4:0, bo rzut karny (za zagranie ręką jednej z zawodniczek z Wrocławia) wykorzystała Małgorzata Mesjasz.
W 63. minucie było 5:0 po golu Miłek, a w 90. minucie wynik ustaliła Dominika Głowacka.