ARS
Dariusz Michalak
Dariusz Michalak Dariusz Gdesz
Dariusz Michalak zdobył uznanie Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, prezes Warty Poznań. Czy przeniesie się do Wielkopolski?

Dariusz Michalak, obrońca Górnika Wałbrzych, podjął kolejną próbę znalezienia sobie nowego pracodawcy, w klasie rozgrywkowej wyższej niż druga liga. Po nieudanych próbach dostania się do Lechii Gdańsk oraz Polonii Bytom, Dariusz Michalak próbuje teraz swoich sił w pierwszoligowej Warcie Poznań. W meczu sparingowym, który Warta Poznań rozegrała z Nielbą Wągrowiec i wygrała 2:0, defensor wałbrzyskiego Górnika zagrał od pierwszej do ostatniej minuty i strzelił pierwszego gola. W zimowej scenerii wałbrzyszanin uderzył piłkę, niemal z połowy boiska i umieścił ją w okienku bramki Nielby. Gol wyjątkowej urody nie umknął uwadze Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, urodziwej prezes Warty Poznań. Można się o tym przekonać, czytając jej wpis na Twitterze: Pierwsza bramka to było mistrzostwo świata :) Czyżby oznaczało to, że Dariusz Michalak przekonał do siebie prezes pierwszoligowca ze stolicy Wielkopolski i wiosną zabraknie go w składzie drugoligowego Górnika Wałbrzych?

Zobaczcie bramkę strzeloną dla Warty Poznań przez Dariusza Michalaka w meczu sparingowym z Nielbą Wągrowiec