Piłkarze Górnika Nowe Miasto przegrali z Baryczą Sułów. Decydowała końcówka spotkania!

Piłkarze Górnika Nowe Miasto przegrali 1:3 z Baryczą Sułów.
Piłkarze Górnika Nowe Miasto przegrali 1:3 z Baryczą Sułów. Paweł Gołębiowski
Nie udał się piłkarzom Górnika Nowe Miasto Wałbrzych mecz w szóstej kolejce IV ligi. Beniaminek z Wałbrzycha walczył na swoim terenie bardzo ambitnie, ale uległ 1:3 LKS-owi Barycz Sułów.

Nie udał się piłkarzom Górnika Nowe Miasto Wałbrzych mecz w szóstej kolejce IV ligi. Beniaminek z Wałbrzycha walczył na swoim terenie bardzo ambitnie, ale uległ 1:3 LKS-owi Barycz Sułów. Górnikowi Nowe Miasto zabrakło w tym meczu szczęścia. Stracił pierwsza bramkę w 54. minucie, ale w 86. minucie na 1:1 wyrównał Olivier Łabiak. Niestety po chwili goście wyszli na prowadzenie, a w doliczonym czasie gry, z rzutu karnego podwyższyli na 3:1.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych dotąd, w sześciu kolejkach sezonu 2023/2024, zdobył 6 punktów. O następne powalczy w sobotę, 16 września o godz. 16, na wyjeździe z BKS-em Bobrzanie Bolesławiec.
Zobaczcie zdjęcia z meczu z Baryczą Sułów.