Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 2:1 Unię Bardo

Dariusz Gdesz
Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych pokonali u siebie 2:1 Unię Bardo

Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych pokonali 2:1 Unię Bardo. W meczu w Wałbrzychu do przerwy był bezbramkowy remis. Po zmianie stron boiska wałbrzyszanie osiągnęli lekką przewagę. W efekcie w 62. minucie Mateusz Sobiesierski strzelił gola dającego Górnikowi prowadzenie. Goście jeszcze nie zdążyli ochłonąć po utracie bramki, a przegrywali już 0:2, bo w 65. minucie trafienie zaliczył Kamil Młodziński. Goście próbowali odrobić straty, ale udało im się tylko strzelić honorową bramkę w 84. minucie.

W sobotę 4 listopada o godz. 13.30 piłkarze Górnika Wałbrzych zagrają na swoim boisku z Foto-Higieną Gać, liderem tabeli. Górnik jest spadkowiczem z III ligi, jednak w tym spotkaniu z pewnością nie będzie faworytem. Wałbrzyszanie prezentują się ostatnio bardzo przeciętnie. Co prawda w ostatniej kolejce pokonali Unię Bardo, ale tydzień wcześniej ulegli na wyjeździe 0:3 Pogoni Oleśnica, drużynie zajmującej ostatnie miejsce w tabeli.

Górnik Wałbrzych – Unia Bardo 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Sobiesierski (62), 2:0 Kamil Młodziński (65), 2:1 Łukasz Deneka (83)

Górnik: Jaroszewski, Michalak (77 Bogacz), Smoczyk, Niemczyk, Rytko, Tobiasz, Krzymiński, Chajewski, Dec (63 Słapek), Młodziński, Sobiesierski (90 Rodziewicz).