Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 1:0 Karolinę Jaworzyna Śląska

Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu z Polonią-Stalą)
Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 1:0 Karolinę Jaworzyna Śląska. Był to mecz kolejki grupy dolnośląskiej (wschód) IV ligi, rozegranej w środę 18 kwietnia

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 1:0 Karolinę Jaworzyna Śląska. Był to mecz kolejki grupy dolnośląskiej (wschód) IV ligi, rozegranej w środę 18 kwietnia. Wałbrzyszanie po wygranej z soboty 14 kwietnia, 1:0 nad Polonią-Stalą Świdnica, kontynuują serię zwycięstw.
W meczu w Jaworzynie Śląskiej przez większą część spotkania mieli przewagę. Zwycięską bramkę zdobył dla nich w 28. minucie Kamil Młodziński. Wygraną w dużej mierze zawdzięczają też swojemu bramkarzowi Damianowi Jaroszewskiemu, który w 51. minucie obronił rzut karny.
W końcówce pojedynku Karolina osiągnęła przewagę, jednak jej piłkarze nie trafili do bramki Górnika.

W innych meczach kolejki uzyskano wyniki: Bielawianka Bielawa - Unia Bardo 3:3, Śląsk II Wrocław – MKP Wołów 3:2, Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica 0:2, Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać 0:1, Piast Żerniki (Wrocław) – Nysa Kłodzko 5:1, Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica 1:5, Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:0.