Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 0:3 mecz sparingowy z AKS-em Strzegom

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 0:3 mecz sparingowy z AKS-em Strzegom. Był to ostatni mecz kontrolny obydwu zespołów, przygotowujących się do rundy wiosennej w IV lidze dolnośląskiej. Wałbrzyszanie w jej grupie wschodniej zajmują 8. miejsce, a AKS jest wiceliderem grupy zachodniej. Okazuje się, że aktualnie zespół ze Strzegomia, prowadzony przez Roberta Bubnowicza, byłego wieloletniego trenera Górnika Wałbrzych, jest w znacznie lepszej dyspozycji. W pojedynku rozgrywanym na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu, goście objęli prowadzenie już w 7. minucie, po golu Dawida Domaradzkiego. Kolejną bramkę strzelił w 73. minucie Mariusz Krupnik, a w 81. minucie wynik ustalił zawodnik testowany.

Rozgrywki IV ligi zostaną wznowione w weekend 17 - 18 marca. W pierwszej wiosennej kolejce Górnik zagra u siebie z Orłem Ząbkowice Śląskie, a AKS także na swoim stadionie z Karkonoszami Jelenia Góra.