Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 0:3 mecz sparingowy ze Ślęzą Wrocław

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 0:3 mecz sparingowy ze Ślęzą Wrocław. Zespoły grały na boisku przy ul. Ratuszowej 3X40 minut. Wałbrzyski IV-ligowiec mając w składzie m.in powracających do drużyny: Tomasza Wepę i Michała Oświęcimkę, w pierwszej tercji dorównywał III ligowej drużynie z Wrocławia. Co prawda stracił bramkę, ale gra nie wyglądała źle. Ślęża uzyskała przewagę i strzeliła dwa gole w ostatniej części spotkania, kiedy na boisku grało wielu młodych piłkarzy Górnika. Następny sparing wałbrzyszanie rozegrają w środę, 25 lipca w Dzierżoniowie z Lechią.