Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:1 z Lechią Dzierżoniów

Piłkarze III-ligowego Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:1 z Lechią Dzierżoniów

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:1 z Lechią Dzierżoniów. Wałbrzyszanie stracili bramkę w 18.minucie, po tym jak Filip Barski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową umieścił piłkę w bramce Górnika.
Zawodnicy trenerów: Roberta Bubnowicza i Marcina Morawskiego próbowali odrobić stratę, ale kolejny raz zabrakło im skuteczności. Nie wykorzystali nawet sytuacji, że od 67. minuty grali w przewadze, bo czerwoną kartkę zobaczył wtedy Damian Niedojad. Czerwoną kartkę dostał też kapitan Górnika, Jan Rytko, ale było to już w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Górnik Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Filip Barski (18)

Górnik: Jaroszewski, Michalak, Tobiasz, Surmaj, Morawski, Rytko, Krzymiński, Sadowski, Popowicz (83 Bogacz), Bronisławski, Migalski (77 Młodziński). Trenerzy: Robert Bubnowicz oraz Marcin Morawski