Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 0:1 z Sokołem Marcinkowice

Piłkarze Górnika Wałbrzych, spadkowicza z III ligi, na razie w IV lidze, w 3 spotkaniach wywalczyli w sumie 4. punkty. Wynik nie jest imponujący. W ostatniej kolejce wałbrzyszanie próbowali wywieźć zdobycz punktową z boiska lidera – Sokoła Marcinkowice. Nic im z tego nie wyszło – przegrali 0:1. Chociaż trzeba przyznać, że przy odrobinie szczęścia mogli pojedynek w Marcinkowicach zremisować. Górnik od początku spotkania toczył bowiem z gospodarzami wyrównaną walkę. Wałbrzyszanie mieli kilka niezłych okazji do strzelenia gola, ale jedyna bramka meczu padła w 43. minucie. Było to tzw. trafienie do szatni w pierwszej połowie. Wynik nie uległ już zmianie.

Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Rafał Rybiński (42)

Górnik: Jaroszewski, Michalak, Smoczyk, Niemczyk (50 Gawlik), Krzymiński (76 Rodziewicz), Sobiesierski, Rytko, Chajewski, Młodziński (46 Bogacz), Słapek, Migalski