Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 1:2 z KS-em Polkowice

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 1:2 z KS-em Polkowice. Już w 7. minucie po faulu naszych obrońców Michał Bednarski wykorzystał rzut karny, a w 18. minucie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0. Zapowiadało się na kolejną, wysoką przegraną Górnika. Wałbrzyszanie jednak grali coraz lepiej i zaczęli toczyć z gospodarzami wyrównaną walkę. Niestety, udało im się strzelić tylko jedną bramkę. W 27. minucie rzut karny wykorzystał Jan Rytko.

KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 2:1 (2:1)

Bramki: KS - Bednarski (7, 18k), Górnik-Rytko (27)

Górnik Wałbrzych: Damian Jaroszewski - Dariusz Michalak, Bartosz Tyktor, Sebastian Surma, Marcin Morawski, Jan Rytko, Mateusz Krzymiński, Kamil Sadowski, Kamil Popowicz, Dominik Bonisławski, Damian Migalski (66 Damian Bogacz)