Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie 0:4 z Unią Turza Śląska

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie 0:4 z Unią Turza Śląska. Był to mecz z kolejki III ligi, która odbędzie się 27 maja. Zespoły zagrały jednak awansem już 17 maja, bo w pierwotnym terminie na stadionie przy ul. Ratuszowej będą odbywały się Dni Wałbrzycha.
Mecz zaczął się dla wałbrzyszan fatalnie. Już w 4. minucie Unia objęła prowadzenie po golu Pawła Polaka. W 18. minucie było 2:0, bo bramkę strzelił Dawid Mikołajec. Górnik nie mógł osiągnąć wyraźnej przewagi nad słabym rywalem, a goście tuż przed zakończeniem pierwszej połowy podwyższyli prowadzenie. Tym razem do bramki wałbrzyszan trafił Piotr Szymiczek.
Po zmianie stron, w 49. minucie było już 4:0, bo po faulu Damiana Jaroszewskiego w polu karnym „jedenastkę” wykorzystał Dariusz Pawlusiński. Wynik nie uległ już zmianie.