Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali ze Śląskiem II Wrocław przedostatni mecz w sezonie. Wiadomo już, że spadają do IV ligi

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na swoim stadionie 0:2 z rezerwami Śląska Wrocław. Po tej porażce wałbrzyszanie nie mają już nawet teoretycznych szans na utrzymanie się w III lidze. Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek tracą bowiem do pierwszego zespołu będącego poza strefą spadkową aż 8 punktów.

W spotkaniu ze Śląskiem II wałbrzyszanie utrzymywali się dłużej przy piłce, ale tradycyjnie byli bezradni w ataku.
Goście natomiast objęli prowadzenie w 26, minucie, po golu Daniela Łuczaka, z rzutu karnego. Wynik ustalił w 79. minucie Sebastian Bergier.

Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Łuczak (26 k), 0:2 Bergier (79)

Górnik: Jaroszewski, Michalak, Tyktor, Surmaj, Morawski, Rytko, Krzymiński, Sadowski (71 Sobiesierski), Popowicz (84 Brzeziński), Bronisławski, Dec (56 Młodziński).