Piłkarze Górnika Wałbrzych ulegli na wyjeździe 1:2 beniaminkowi – Piastowi Żerniki (Wrocław)

Piłkarze Górnika Wałbrzych mają za sobą dwa mecze w rundzie wiosennej IV ligi, w których ponieśli dwie porażki. Najpierw przegrali na swoim boisku 1:3 z Sokołem Marcinkowice, a w ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe 1:2 beniaminkowi – Piastowi Żerniki (Wrocław).
Wałbrzyszanie po pierwszej połowie meczu z Piastem przegrywali 0:1, a mogli wyżej, bo gospodarze mieli lekką przewagę, jednak w 31. minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Piast strzelił gola w 40. minucie i utrzymywał prowadzenie do 73. minuty.
Górnik po zmianie stron uzyskał bowiem przewagę, miał co prawda problemy ze skutecznością, ale bramkarza gospodarzy pokonał w końcu Damian Bogacz i było 1:1. Wtedy jednak zawodnicy Piasta rzucili się do ataku i wywalczyli komplet punktów dzięki trafieniu już w doliczonym czasie gry.

Piast Żerniki (Wrocław) - Górnik Wałbrzych 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Czerwiński (40), 1:1 Bogacz (73), 2:1 Barański (90+1).