Piłkarze Górnika Wałbrzych ulegli w Zabrzu rezerwom tamtejszego Górnika 1:2

Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Piłkarze Górnika Wałbrzych mają na koncie pięć spotkań i jeden punkt. Dotychczasowy bilans wałbrzyszan w bieżącym sezonie III ligi nie jest imponujący. Są oczywiście na ostatnim miejscu w tabeli i dystans dzielący ich od drużyn będących poza strefą spadkową jest coraz większy. W ostatnim meczu wydawało się nawet, że podopieczni trenerów Roberta Bubnowicza i Marcina Morawskiego przełamią niemoc i wreszcie zdobędą chociaż punkt. Niestety nie udało się. Górnik Wałbrzych w wyjazdowym pojedynku z Górnikiem II Zabrze objął prowadzenie z 29. minucie po ładnym uderzeniu z kilkunastu metrów Grzegorza Michalaka. Niestety wysiłki doświadczonego zawodnika, który miał zakończyć karierę, ale wrócił, żeby ratować swój zespół, na nic się zdały. W 79 minucie Górnik II Zabrze wyrównał na 1:1, a w 83. minucie ustalił wynik pojedynku.