Piłkarze Górnika Wałbrzych w przedostatniej kolejce sezonu IV ligi wygrali u siebie 2:1 z Nysą Kłodzko

Górnik Wałbrzych wygrał 2:1 z Nysą Kłodzko. Był to ostatni w bieżącym sezonie mecz wałbrzyskiego IV-ligowca przed własną publicznością (za tydzień zagrają w Trzebnicy z Polonią). Piłkarze z Wałbrzycha objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy spotkania, po tym jak rzut karny wykorzystał Dariusz Michalak. W 58. minucie wynik na 2:0 podwyższył Wojciech Błażyński. Honorowego gola dla gości zdobył w 85. minucie Alexis Fatyanov.

W pozostałych meczach kolejki: Foto-Higiena Gać – Unia Bardo 2:1, Pogoń Oleśnica – Polonia Trzebnica 1:5, MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0, Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa 2:2, Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice 2:1, Wiwa Goszcz – Piast Żerniki (Wrocław) 1:3, Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia-Stal Świdnica 1:1.