Piłkarze Górnika Wałbrzych wracają z Częstochowy z jednym punktem

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych zremisowali na wyjeździe 1:1 z Rakowem Częstochowa. Bramkę dla wałbrzyszan strzelił Folc

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych zremisowali na wyjeździe 1:1 z Rakowem Częstochowa. Gospodarze tego meczu w pierwszej połowie mieli wyraźną przewagę, którą udokumentowali golem zdobytym już w 10. Minucie przez Krzysztofa Naporę. Po zmianie stron Raków nadal przeważał, ale Górnik coraz częściej dochodził do głosu. Niestety wałbrzyszanie nie mogli doprowadzić do wyrównania. Udało się to dopiero w 86. minucie Marcinowi Folcowi.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:1 (1:0)