Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali na swoim boisku 1:0, IV-ligowe derby, z Polonią-Stalą Świdnica

Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali na swoim boisku 1:0, IV-ligowe derby, z Polonią-Stalą Świdnica. Jedyna bramka meczu, w którym zadebiutował trener Jacek Fojna (zastąpił Macieja Jaworskiego) padła w ostatniej minucie pierwszej połowy, po samobójczym trafieniu (piłka odbita od słupka trafiła Jakuba Białasa i wpadła do siatki).

Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Jakub Białas (sam. 45+1)

Górnik: Jaroszewski, Smoczyk, Mrowiec, Wroczyński (78 Krawczyk), Chajewski, Krzymiński, Rytko, Zaremba, Młodziński (90 Błażyński), Sobiesierski (90+2 Marut), Dec.

Polonia-Stal: B. Kot, Kozachenko, Białas, Wilk (46 Madej), Ł. Kot (23 Mazanka), Skowroński, Łuszkiewicz (66 Filipczak), Szuba, Jagieła, Traczykowski (66 Myrta) , Szczygieł.