Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali u siebie z Polonią Trzebnica!

Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali u siebie 1:1 z Polonią Trzebnica
Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali u siebie 1:1 z Polonią Trzebnica Paweł Gołębiowski
Piłkarze beniaminka IV ligi (grupa dolnośląska – wschód) zremisowali na swoim boisku 1:1 z Polonią Trzebnica.

Piłkarze beniaminka IV ligi (grupa dolnośląska – wschód) zremisowali na swoim boisku 1:1 z Polonią Trzebnica. Wałbrzyszanie, którzy walczą o utrzymanie się na piątym szczeblu rozgrywek, mogą być troszkę rozczarowani faktem, że nie udało im się zdobyć kompletu punktów. Górnik objął bowiem prowadzenie już 2. minucie spotkania, po golu Adama Niedźwiedzkiego i przez długie minuty posiadał przewagę. Goście jednak też grali odważnie i stwarzali sobie sytuacje do strzelenia gola.
Kilka minut po przerwie (w 49.minucie) wyrównali. Wałbrzyszanie mieli jeszcze okazję w 62. minucie na objęcie prowadzenia, ale nie wykorzystali rzutu karnego.
Następny mecz Górnik rozegra w weekend 25 – 26 marca, na swoim boisku z Piastem Żmigród.

KP Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica 1:1 (1:0)
Górnik: Stec, Mazanka, Kevin, Rosicki, Michalak, Nowak, Czornij, Daniel, Niedźwiedzki, Chajewski, Rewers oraz Kubiak, Kobylański, Krawczyk, Greiner, Korba.