Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych przegrali na wyjeździe 0:2 ze Śląskiem II Wrocław

Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Górnik Wałbrzych przegrał na wyjeździe 0:2 ze Śląskiem II Wrocław. Wałbrzyszanie są niżej w tabeli IV ligi od zespołu ze stolicy Dolnego Śląska, w pierwszej rundzie sezonu przegrali z rezerwami Śląska u siebie 0:2, ale Górnik ostatnio wygrał trzy mecze z rzędu i jego kibice po cichu liczyli, że ich ulubieńcy być może wezmą rewanż, a przynajmniej nie przegrają. Niestety, nic z tego nie wyszło. Co prawda pierwsza połowa spotkania we Wrocławiu zakończyła się bezbramkowym remisem, ale po zmianie stron, w 74. i 85. minucie, gospodarze zdobyli gole.