Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych wygrali u siebie 3:2 z Orłem Ząbkowice Śląskie

Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych wygrali u siebie 3:2 z Orłem Ząbkowice Śląskie. Był to mecz przełożonej kolejki z 17 marca. Pojedynek zaczął się od lekkiej przewago gości, którzy objęli prowadzenie już w 12. minucie. Wałbrzyszanie rzucili się jednak wtedy do odrabiana straty i w 24. minucie było 1:1, bo Smoczyk uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce. Górnik nadal przeważał ale Orzeł wyprowadzał groźne kontrataki i w 44. minucie strzelił tzw. gola do szatni.
Po zmianie stron wałbrzyszanie nadal częściej byli przy piłce, atakowali, jednak w 55. minucie goście mogli podwyższyć prowadzenie. Orzeł nie wykorzystał bowiem wtedy rzutu karnego (zawodnik ekipy z Ząbkowic Śląskich posłał piłkę obok bramki). Po kilku minutach, dokładnie w 63. minucie, zamiast 3:1 dla Orła był już remis 2:2. Wynik w 89. minucie ustalił Wroczyński, który sprytnie wykorzystał dośrodkowanie tzw. na krótki słupek.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia