Piłkarze Polonii-Stali Świdnica wygrali drugi sparing, tym razem pokonali 2:1 AKS Granit Strzegom

Piłkarze III-ligowej Polonii-Stali Świdnica odnieśli drugie zwycięstwo w drugiej grze kontrolnej w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Morawskiego pokonali w Świdnicy 2:1 IV-ligowy AKS Granit Strzegom.

W Polonii-Stali nie mogli tym razem wystąpić przebywający na Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu: Amin Stitou, Mateusz Jaros, Rafał Luber i Jan Rytko. Jednak gospodarze objęli szybko prowadzenie 2:0 po golach w 5 i 27 minucie strzelonych przez Grzegorza Borowego. Jeszcze przed zmianą stron honorowe trafienie z rzutu karnego w 40 minucie zaliczył Dawid Domaradzki. Wynik nie uległ już zmianie.

Polonia-Stal Świdnica - AKS Strzegom 2:1 (2:1)
Polonia-Stal: Bęc, Chrapek, Salamon, Sudoł, Skrypak, Morawski, Szuba, Truszczyński, Kukla, Tobiasz, G. Borowy oraz Wajdzik, Sz. Borowy, Klimczak, Schmidt, Rosiak.
AKS: Nowak, Chmura, Gawlak, Serweciński, Bober, zawodnik testowany, Domaradzki, D. Krzyżanowski, zawodnik testowany, Rogaczewski, zawodnik testowany
weszli w trakcie meczu: Słowik, Kretkowski, Sabat, Krupnik, Sobczak, Rogowicz, Nitarski, Jaszowski, Dobrowolski