Pilkarze ze Szczawna-Zdroju i Strzegomia zremisowali, z Ząbkowic Śląskich poniesli porażkę

Piłkarze drużyn IV ligi z terenu dawnego województwa wałbrzyskiego zdobyli w sumie dwa punkty. W ostatniej kolejce mieli bilans - dwa remisy i porażka.

Piłkarze drużyn IV ligi z terenu dawnego województwa wałbrzyskiego w ostatniej kolejce mieli bilans - dwa remisy i porażka. Niestety swój pojedynek przegrał Orzeł Ząbkowice Śląskie, spadkowicz z III ligi. Piłkarze Orła ulegli u siebie 1:2 Kuźni Jawor. Niedawny III-ligowiec do przerwy przegrywał 0:2 i dopiero w drugiej połowie spotkania honorowe trafienie zaliczył Paweł Kobrzak.
Więcej szczęścia mieli piłkarze beniaminka - MKS-u Szczawno-Zdrój, którzy zremisowali na swoim boisku 1:1 z wyżej notowaną Olimpią Kowary. Zespół z Kowar zdecydowanie przeważał, ale przyjezdni razili nieskutecznością i do przerwy był wynik bezbramkowy. Po zmianie stron, w 52. minucie gospodarze objęli prowadzenie po tym jak Mariusz Kula wykorzystał rzut karny. Cztery minuty później goście wyrównali i wynik nie uległ już zmianie.
Na brak szczęścia nie mogą też narzekać w AKS-ie Strzegom. Piłkarze ze Strzegomia zremisowali u siebie z Orkanem Szczedrzykowice 3:3, pomimo że jeszcze na 10. minut przed końcem spotkania przegrywali 1:3. Pierwszego gola dla strzegomian zdobył w 40. minucie Rafał Wiśniewski. Po jego trafieniu gospodarze przegrywali 1:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W 70. minucie Orkan podwyższył prowadzenie na 3:1 i kibice AKS-u zaczęli już godzić się z porażką. Piłkarze ze Strzegomia jednak ambitnie walczyli do końca. Determinacja opłaciła się. W 80. minucie Michał Sudoł strzelił kontaktowego gola, a w doliczonym czasie gry, w 94. minucie do remisu doprowadził Marcin Buryło.