Ponad 250 kolarzy górskich rywalizowało na trudnej trasie w Walimiu!

UG Walim/II Grand Prix Walim MTB WC 2021
Ponad 250 osób (16 kategorii wiekowych) z całej Polski wystartowało w II Grand Prix Walim MTB WC 2021. W kategorii Elita mężczyzn triumfował Helta

Ponad 250 osób (16 kategorii wiekowych) z całej Polski wystartowało w II Grand Prix Walim MTB WC 2021. Rywalizowali na bardzo trudnej trasie MTB Cross Country z najdłuższym elementem technicznym tzw. Rock Gardenem.
W najważniejszej kategorii – Elita mężczyzn triumfował Filip Helta, tuż za nim uplasował się Michał Topór, a trzecie miejsce zajął Michał Paternak. Wyścig Elity kobiet wygrała Aleksandra Podgórska, która wyprzedziła Zuzannę Krzystałę i trzecią na mecie Izabelę Kamińską. Uczestnicy otrzymali nagrody łącznej wartości ponad 8 000 tys. złotych, dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Wałbrzyskiego, Mitutoyo Wratislavia AZS oraz fimie Trezado (akcesoria rowerowe).